- 100% Glutenvrij gecertificeerd
- Altijd vers brood
- 9.7/10 Klanttevredenheid
- Gratis verzending vanaf €25,-
Het Nationaal Schoolontbijt
Geplaatst op: 28-10-2020 09:07
Elke dag een gezond ontbijt voor ieder kind; dat is de droom die het Nationaal Schoolontbijt nastreeft. Bakker Leo heeft dezelfde droom, ook voor kinderen die glutenvrij eten. Daarom helpt Bakker Leo graag mee om van het Nationaal Schoolontbijt een succes te maken!
De organisatie
Het Nationaal Schoolontbijt (NSO) is in het leven geroepen om meer bewustwording te creëren bij scholen, ouders én kinderen over het belang van een goed ontbijt. De droom van het NSO is dat alle kinderen in Nederland elke dag gezond ontbijten, zodat hun welzijn en gezondheid verbetert. Om dit te bewerkstelligen organiseert het NSO één keer per jaar een week waarin alle aangemelde scholen een ontbijtpakket krijgen en gezamenlijk ontbijten. In deze week wordt extra aandacht besteed aan het belang van een gezond ontbijt. Daarnaast biedt het NSO lespakketten aan scholen over gezond ontbijten en gezonde voeding.
Het Lespakket
Het NSO biedt aan alle scholen een lespakket aan met leuke extraatjes voor in de klas. Zo leren kinderen op een leuke manier wat gezond ontbijten inhoudt. Wij als Bakker Leo willen graag ons steentje bijdragen. Daarom hebben we een spreekbeurtpakket opgesteld voor kinderen die graag hun spreekbeurt over glutenvrij eten of coeliakie willen geven. Wij stimuleren dit graag, zodat er meer bewustwording komt van coeliakie en glutenvrij eten onder kinderen, leraren en ouders. Het NSO gaat dit spreekbeurtpakket delen met de deelnemende scholen, zodat leraren hier zelf ook gebruik van kunnen maken. Wil jij dit spreekbeurtpakket graag zelf ontvangen zodat je kind een mooi spreekbeurt kan geven op school? Laat het ons weten in een mailtje of in een opmerking bij je bestelling.
De week van het Nationaal Schoolontbijt
Dit jaar wordt de week van het Nationaal Schoolontbijt georganiseerd op maandag 2 november tot met vrijdag 6 november met het thema: “Een betoverende tijd, begint met het ontbijt!” Het uitgebreide ontbijtpakket bestaat uit verschillende soorten volkorenbrood, -bolletjes, -crackers, zuivel, verschillende soorten beleg en smeersels, thee, ei, komkommer en vers fruit. Het ontbijtpakket is samengesteld volgens de richtlijnen van het voedingscentrum en voldoen daarmee aan voorwaardes van de Schijf van Vijf. Maar wat nou als je geen gluten mag eten en toch gewoon mee wilt doen? Daar komen wij in beeld.
Glutenvrije ontbijtpakketjes
Voor kinderen is er bijna niets erger dan niet mee kunnen doen met de groep. Glutenvrij eten is al lastig genoeg. Het is zou fijn zijn als dat kinderen die glutenvrij moeten eten gewoon mee kunnen doen aan het Nationaal Schoolontbijt. Daarom verzorgen wij glutenvrije pakketjes met glutenvrij bruin brood voor alle deelnemende kinderen die glutenvrij eten! Wij vinden het daarnaast heel belangrijk dat kinderen die glutenvrij eten ook alle voedingsstoffen binnenkrijgen die ze nodig hebben om gezond te leven en zich goed te kunnen ontwikkelen. Ons bruin brood glutenvrij bevat ongeveer evenveel vezels als volkorenbrood en er zijn geen extra suikers toegevoegd. Zo kunnen alle kinderen die glutenvrij eten gewoon meedoen met de groep én gezond ontbijten.
Doet jouw school ook mee aan het Nationaal Schoolontbijt? We zijn erg benieuwd naar jullie reacties! Laat het ons weten via Facebook of Instagram.